Menyknapp

Ansatte

Bilde av Michael Befus

Michael Befus

Sivilarkitekt MNAL / Daglig leder
T: 97 51 48 86
mike@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Håvard Tveito

Håvard Tveito

Sivilarkitekt MNAL
T: 481 23 493
havard@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Marlene Nordgård Brandsdal

Marlene Nordgård Brandsdal

Interiørarkitekt
T: 454 27 989
marlene@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Jared Mcfadzean

Jared Mcfadzean

Sivilarkitekt MNAL
T: 480 11 926
jared@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Ane Nordby Falkenhaug

Ane Nordby Falkenhaug

Master i arkitektur MNAL
T: 993 72 329
ane@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Alf Petter Mollestad

Alf Petter Mollestad

By- og arealplanlegger
T: 996 37 643
alfpetter@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Espen Insam Try

Espen Insam Try

Bygningskonstruktør
T: 901 33 303
espen@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Kjetil Andresen

Kjetil Andresen

Bygningskonstruktør
T: 900 12 183
kjetil@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Lise Amalie Henriksen Grure

Lise Amalie Henriksen Grure

Kontormedarbeider
T: 953 09 799
lise@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Simon Stulien

Simon Stulien

Master i Urban Design
T: 91 92 92 72
simon@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Boris Petrovski

Boris Petrovski

Master i arkitektur
T: 451 12 562
boris@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Kathrine Hesthag

Kathrine Hesthag

By- og regionplanlegger
T: 919 08 072
kathrine@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Torstein Vehusheia

Torstein Vehusheia

Sivilarkitekt MNAL/ Faglig leder
T: 916 35 299
torstein@trollvegg.no

Les mer